НОВИНИ

У Єлисейському палаці підтвердили дату першої зустрічі Макрона з Путіним

Зазначається, що зустріч запланована в Версальському палаці.

Президент Франції Емманюель Макрон наступного понеділка, 29 травня, проведе зустріч з російським лідером Владіміром Путіним. Про це повідомляє AFP з посиланням на Єлисейський палац. Зазначається, що проведення зустрічі заплановане у Версальському палаці.

За даними французьких ЗМІ, в Версалі відкриється виставка, яка буде присвячена історії візиту Петра I до Франції в 1717 році. Ця виставка організована у співпраці з петербурзьким Ермітажем. Виставка у Версалі приурочена до 300-річчя візиту до Франції російського царя і встановлення між двома країнами дипломатичних відносин - вона пройде в палаці Великий Тріанон і триватиме до кінця вересня.

Раніше російське видання "Коммерсантъ" повідомило з посиланням на джерела в Парижі і Москві, що Путін 29 травня здійснить незапланований візит до Франції, який дозволить йому особисто познайомитися з новим президентом Франції Макроном. Зазначається, що в ході виборчої кампанії у Франції Макрон був єдиним з основних кандидатів, хто не ратував за зближення з Москвою і за пом'якшення антиросійських санкцій, введених ЄС.