НОВИНИ

У ЄС закликали Раду ухвалити пакет законів щодо енергоефективності

Цього тижня в парламенті не змогли проголосувати за проект закону про комерційний облік комунальних послуг та проект закону про житлово-комунальні послуги.

У Європейському Союзі закликали Верховну Раду ухвалити пакет законів, що необхідні для створення Фонду енергоефективності. Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні з посиланням на голову представництва Хьюга Мінгареллі.

"ЄС закликає Верховну Раду ухвалити пакет законів щодо енергоефективності, оскільки цього тижня Рада не змогла проголосувати за проект закону про комерційний облік комунальних послуг та проект закону про житлово-комунальні послуги. Ці законопроекти та проект закону про енергетичну ефективність будівель є важливими для створення Фонду енергоефективності та отримання підтримки Фонду з боку ЄС", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в уряді повідомили, що Фінляндія, яка витрачає на опалення житлового сектора в п'ять разів менше за Україну, надасть Україні свої технічні рішення для підвищення енергоефективності.

Крім того, в квітні в Данії українська делегація підписала Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики між двома країнами.