НОВИНИ

Один з фігурантів «справи українських диверсантів» у Криму пішов на угоду зі слідством - ЗМІ

За наявними даними, жодного незалежного адвоката до Дмитра Штиблікова не допустили.

Один з фігурантів «справи українських диверсантів» Дмитро Штибліков, якого затримали у Криму, уклав досудову угоду зі слідством, повідомили ЗМІ у п'ятницю, 19 травня.

За наявними даними, це означає, що він визнає провину, співпрацює зі слідством, а також, що його справа розглядатиметься окремо і в особливому порядку без вивчення доказів провини.

Зазначається, що жоден незалежний адвокат до Штиблікова не був допущений.

Нагадаємо, 9 листопала 2016 року ФСБ Росії заявили про затримання на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України".

Спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко також спростував заяву ФСБ Росії, зазначивши, що російські спецслужби таким чином намагаються показати свою ефективність, вводячи в черговий раз в оману своє найвище російське керівництво, народ і міжнародне співтовариство.

Крім того, Головне управління розвідки Міністерства оборони України спростовало заяви ФСБ РФ про нібито затриманих співробітників ГУР у Севастополі.

За інформацією ЗМІ, Дмитро Штибліков є військовим аналітиком Центру сприяння вивченню геополітичних проблем і євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону "Номос" у Севастополі.