НОВИНИ

У Києві влада підписала меморандум з Китаєм щодо проекту будівництва метро на Троєщину

Фахівці китайської сторони проведуть дослідження щодо поточного стану реалізації проекту.

У Києві міська влада підписала меморандум про співпрацю з Китайським Консорціумом щодо проекту будівництва четвертої лінії метро (Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина - Ред.), повідомили у прес-службі КМДА у п'ятницю, 19 травня.

Зазначається, що до китайського консорціуму входять компанії China Railway International Group та China Pacific Construction Group.

«Консорціум виступає як керівний партнер, який має великий досвід у галузі будівництва об’єктів інфраструктури. Фахівці китайської сторони проведуть дослідження щодо поточного стану реалізації Проекту «Будівництво 4-ї лінії метро в м. Києві», яке розглядатиме технічні деталі; обсяг фінансових ресурсів і правовий спосіб, завдяки якому проект буде реалізований остаточно», - йдеться у повідомленні.

За даними КМДА, згідно з документом, Консорціум може виступати як підрядник, що працює за схемою ЕРС (проектування, закупівля та будівництво) та виконувати «Проекти» за моделлю EPC+F (проектування, закупівля, будівництво та фінансування).Повідомляється, що дослідження також включатиме оцінку юридичної і фінансової життєздатності проекту, зокрема техніко-економічне обґрунтування та кошторис витрат.

За наявною інформацією, у рамках цього проекту Консорціум надаватиме допомогу Київській міській державній адміністрації у залучені коштів від китайських фінансових установ, що дозволить налагодити співпрацю з урядом Китаю та реалізувати великі інфраструктурні проекти.

Нагадаємо, що київська адміністрація оцінювала будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро на Троєщину у 31 млрд 550 млн гривень.