НОВИНИ

У зоні АТО СБУ виявила гранати російського виробництва

За свідченнями фахівців, гранату РГН виготовили у 1993 році.

Працівники Служби безпеки України у зоні проведення антитерористичної операції виявили військові засоби ураження російського виробництва, яких немає на озброєнні українських Збройних Сил, повідомили у прес-службі СБУ у п'ятницю, 19 травня.

Зазначається, що зі схованки, облаштованої бойовиками так званої «ДНР» у Миколаївці Слов’янського району Донецької області під час окупації міста, оперативники спецслужби вилучили гранату РГН із ударно-дистанційним запалом, 350 грамів тротилу у шашках, три електродетонатори ЕДП-Р та майже півтисячі набоїв різного калібру.

«За свідченнями фахівців, граната РГН виготовлена у 1993 році. З моменту незалежності такі гранати в Україні не виготовлялися та на озброєнні ЗСУ не перебувають», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, за даними спецслужби, у лісосмузі в районі населеного пункту Галицинівка Ясинуватьського району Донецької області правоохоронці виявили відстріляний реактивний вогнемет «Шмель», виготовлений у Росії в 2009 році. Тривають відповідні процесуальні дії.

Нагадаємо, 25 квітня у зоні АТО СБУ виявила міни російського виробництва.