НОВИНИ

Бізнесмен Ярославський вирішив придбати "дочку" російського банка

Він також хотів купити українську "дочку" Сбербанка, в результаті продавець вибрав іншого покупця.

Український бізнесмен, власник і президент компанії DCH Олександр Ярославський за підсумками розгляду російським "Внешэкономбанком" його заявки на покупку українського "Промінвестбанку" (ПІБ) найближчим часом планує подати заявку в Національний банк України, щоб почати необхідні для придбання погоджувальні процедури, йдеться в прес-релізі DCH.

"Вчора, 18 травня 2017 року, наглядова рада "Внешэкономбанку" розглянув пропозицію Ярославського про придбання "Промінвестбанку", дочірньої структури в Україні", - повідомляє прес-служба DCH.

Напередодні російське видання "Коммерсант" повідомило, що Ярославський увійшов в число претендентів на покупку ПІБ, 18 травня про кандидатів на придбання банку була проінформована наглядова рада "Внешэкономбанка", засідання якого провів прем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв. "Коммерсант" нагадує, що одна група потенційних інвесторів вже відома - в неї входять девелопер, засновник MosCityGroup Павло Фукс і депутат Верховної Ради Максим Микитась.

Сам Ярославський уточнив виданню, що раніше провів переговори з російським "Сбербанком" про покупку його української "дочки", проте в результаті продавець вибрав іншого покупця.

Нагадаємо, раніше видання ​The Wall Street Journal з посиланням на кілька джерел повідомляло, що російський "Внешэкономбанк", який знаходиться під санкціями США, профінансував угоду з будівництва готелю Дональда Трампа в найбільшому місті Канади Торонто.