НОВИНИ

На Запоріжжі засудили терориста «ДНР», який намагався підірвати об’єкти оборонного значення

Зловмисник отримав 12 років позбавлення волі.

У Запорізькій області вироком Куйбишевського районного суду засуджено на 12 років позбавлення волі бойовика «ДНР», який у 2014 році у складі диверсійної групи намагався підірвати об’єкти народногосподарського та оборонного значення на території області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області у п'ятницю, 19 травня. 

Зазначається, що зловмисник 8 липня 2014 року у складі диверсійної групи, підконтрольної терористичній організації «ДНР», спільно з вже засудженими до реальних строків покарання двома мешканцями Донецької області перевезли з Донецької області на територію Запорізької області (до Пологівського та Більмацького районів) вибухівку та стрілецьку зброю. 

За даними прокуратури, метою бойовика було руйнування об’єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення на території Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського, Більмацького та Токмацького районів Запорізької області.

«Однак злочинні наміри зловмисників були своєчасно викриті та припинені працівниками УСБУ в Запорізькій області», - йдеться у повідомленні.

За наявною інформацією, судовий розгляд справи провели за процедурою спеціального судового розгляду, у зв’язку з переховуванням обвинуваченого від правоохоронних та судових органів та вчиненням ним злочину проти основ національної безпеки України.

«Суд погодився з кваліфікацією сторони обвинувачення та призначив обвинуваченому покарання за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 15 ст. 113 (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб) КК України у вигляді 12 років позбавлення волі», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 4 травня в Запоріжській області двох бойовиків «ДНР» засудили за спробу теракту на залізниці.