НОВИНИ

Суд арештував охоронця Яроша, якого підозрюють у пораненні таксиста на Дніпропетровщині

Сторона захисту наполягає на самообороні підозрюваного, адже за словами адвоката, таксисти застосували бити під час конфлікту.

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів без права звільнення під заставу для охоронця народного депутата України Дмитра Яроша, якого підозрюється у вогнепальному пораненні таксиста. Про це в четвер, 18 травня, повідомив у Дніпрі адвокат підозрюваного Сергій Погосян.

За словами захисника, він уже мав зустріч із підзахисним, який перебуває в слідчому ізоляторі, після інциденту з таксистами у того зламані пальці рук, численні садна та забої на тілі.

«Що мене одразу здивувало і обурило: Навроцький був у жахливому стані, неадекватному, фізично не міг розмовляти, голова перебинтована, око запливло, вся права сторона заніміла, він фактично навіть нічого підписувати не міг, весь у крові, говорити міг тільки «так» і «ні». Він навіть не міг зрозуміти, що відбувається... Перелом пальців руки виявили тільки наступного дня, коли за нашим наполяганням зробили рентген», – сказав Погосян.

Як повідомив адвокат, сторона захисту наполягає на самообороні підзахисного і складі злочину в діях таксистів, які під час конфлікту застосували проти пасажирів бити. Погосян уже подав до поліції заяву, в якій вимагає розслідування щодо побиття свого підзахисного і його товариша під час інциденту.

Нагадаємо, 14 травня у Кам'янському Дніпропетровської області стався конфлікт зі стріляниною, одна людина була поранена. За даними поліції, конфлікт стався після того, як водій таксі не відповів пасажирам українською мовою. Вогнепального поранення зазнав колега таксиста, який поспішав йому на допомогу.

Як повідомлялося, у Яроша прокоментували стрілянину охоронця в таксиста.