НОВИНИ

ІДІЛ готує новий підрозділ фахівців з хімічної зброї - ЗМІ

За інформацією ЗМІ, «Ісламська держава» збирає експертів з Іраку та Сирії.

Бойовики «Ісламської держави» створюють новий підрозділ фахівців хімічної зброї, переважно мешканців Іраку та Сирії, повідомляє CNN у середу, 17 травня, з посиланням на розвідку Сполучених Штатів Америки.

«Американська розвідка вважає, що ІДІЛ об'єднує всіх своїх експертів з хімічної зброї з Іраку і Сирії в новий «підрозділ хімічної зброї», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до складу підрозділу увійшли фахівці з хімзброї, які раніше не працювали разом. Новий підрозділ створюється в контрольованій ІДІЛ зоні в Сирії в долині річки Євфрат між сирійським містом Меядін та містом Ель-Кайм на іракському кордоні.

Представник Міністерства оборони США повідомив, що тисячі бойовиків ІДІЛ можуть бути в цій області. Видання пише, що місце, де планується сформувати підрозділ, може стати новим осередком ІДІЛ в регіоні.

Повідомляється, що в цьому районі може ховатися лідер терористичної організації Абу Бакр аль-Багдаді.

За даними військових чиновників, з 14 квітня було проведено понад 15 нападів хімічної зброї поблизу Західного Мосула.

Нагадаємо, 10 травня у Німеччині силовики провели масштабну спецоперацію проти прихильників ІДІЛ. Раніше у  Франції затриманий 34-річний колишній військовослужбовець визнав, що планував скоїти теракт від імені терористичного угруповання «Ісламська держава».