НОВИНИ

Торнадо атакували низку штатів у центральній частині США, є загиблі

Синоптики досліджують переміщення зони низького тиску та очікують появу торнадо в інших регіонах США.

Смертельні торнадо обрушилися одразу на п'ять штатів центральної частини США, спричинивши руйнування інфраструктури, поранення та загибель людей. Про це повідомляє центральний американський телеканал ABC News.

"Торнадо пройшли в п'яти штатах у вівторок увечері, в тому числі в Канзасі, Небрасці, Оклахомі, Техасі, а також у Вісконсіні. Шторм знищив будинки в західній частині Оклахоми та спричинив загибель чоловіка, який намагалася втекти в безпечне місце", - зазначається в повідомленні.

За даними ЗМІ, від наслідків стихії загинуло двоє людей у штатах Оклахома і Вісконсін. Водночас, станом на першу половину дня середи, офіційно була підтверджена загибель лише одного - 46-річного місцевого жителя, який потрапив під будинок-трейлер, коли той знесло вітром.

Загалом повідомляється про руйнування до 60-ти будинків та поранення 25 осіб, 17 з яких були доставлені в лікарні.

У зв'язку з надзвичайними погодними умовами, губернатори штату Вісконсін і Оклахома планують у середу особисто побувати в постраждалих від стихії районах.

Синоптики досліджують переміщення зони низького тиску та очікують появу торнадо в інших регіонах США.

Нагадаємо, у листопаді минулого року на тихоокеанському узбережжі Центральної Америки стався землетрус магнітудою 7,0 балів.

Крім того, щонайменше п'ятеро людей загинули від штормів і торнадо, які атакували південь Сполучених Штатів.