НОВИНИ

ЄС та США розпочали обговорення планів щодо заборони на перевезеня ноутбуків у літаках

Терміни, коли рішення може вступити в дію поки не називають.

Євросоюз і США в середу, 17 травня, розпочнуть обговорення планів Вашингтона щодо заборони ноутбуків та планшетів в літаках на рейсах з європейських країн. Самі авіакомпанії поки утримуються від коментарів, а агентство Associated Press стверджує, що подібне рішення "може  призвести до логістичного хаосу на найбільш жвавому повітряному коридорі ". 

Комісар Єврокомісії з транспорту Віолета Булк озвучила ризики, які можуть виникнути під час перевезення великої кількості електронних пристроїв у багажному відділені літаків. Вона зазначила, що 11 травня в Брюсселі відбулася нарада з авіаційної безпеки, і на ній порушувалося це питання.

"Було підтверджено, що Комісія та держави-члени готові продовжувати цю співпрацю з усіма міжнародними партнерами, включаючи американську владу", - заявила Ітконен.

У разі запровадження відповідних обмежень у європейських авіакомпаній, таких як Lufthansa та Air France-KLM, виникнуть проблеми, пов'язані зі зміною правил щодо багажу і ручної поклажі. Терміни, коли рішення може вступити в дію поки не називають.

Нагадаємо, що у березні цього року США запровадили заборону на провезення у ручній поклажі електронних пристроїв пасажирами із восьми, переважно мусульманських країн Близького Сходу і Північної Африки.