НОВИНИ

Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованого Донбасу та Криму

Водночас міністр оборони зазначив, що Україна не планує повертати контроль над захопленими територіями силовим шляхом.

Міністр оборони України Степан Полторак запевнив, що Україна не планує повертати контроль над окремими районами Донецької та Луганської області воєнним шляхом. Про це міністр розповів в інтерв'ю Deutsche Welle.

Утім, він не виключає нових провокацій з боку Росії.

"Ми не розглядаємо питання вирішення проблеми захоплення території Донецька і Луганська силовим шляхом. Але кожен громадянин України (…) буде захищати кожен сантиметр своєї землі, якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії", - сказав Полторак

Він наголосив, що порушення перемир'я та мінських домовленостей - на совісті Росії, зокрема через постачання військової техніки терористам.

"Ми переконані, що Донецьк і Луганськ - територія України", - додав міністр та анонсував низку важливих рішень уряду та президента для повернення непідконтрольних регіонів, а також анексованого Криму, під юрисдикцію України. Конкретних кроків, утім, Полторак не назвав.

Раніше міністр оборони України Степан Полторак і члени комітету збройних сил Конгресу США обговорили поточну ситуацію на сході України, хід оборонної реформи і питання можливості надання Україні оборонної зброї