Міністр оборони України Степан Полторак запевнив, що Україна не планує повертати контроль над окремими районами Донецької та Луганської області воєнним шляхом. Про це міністр розповів в інтерв'ю Deutsche Welle.

Утім, він не виключає нових провокацій з боку Росії.

"Ми не розглядаємо питання вирішення проблеми захоплення території Донецька і Луганська силовим шляхом. Але кожен громадянин України (…) буде захищати кожен сантиметр своєї землі, якщо Росія ухвалить рішення щодо відкритої агресії", - сказав Полторак

Він наголосив, що порушення перемир'я та мінських домовленостей - на совісті Росії, зокрема через постачання військової техніки терористам.

"Ми переконані, що Донецьк і Луганськ - територія України", - додав міністр та анонсував низку важливих рішень уряду та президента для повернення непідконтрольних регіонів, а також анексованого Криму, під юрисдикцію України. Конкретних кроків, утім, Полторак не назвав.

Раніше міністр оборони України Степан Полторак і члени комітету збройних сил Конгресу США обговорили поточну ситуацію на сході України, хід оборонної реформи і питання можливості надання Україні оборонної зброї