НОВИНИ

У США заявили про готовність до діалогу з Північною Кореєю

Постпред США в ООН наголосила на необхідності продовжувати дипломатичний і економічний тиск на Північну Корею.

США готові до діалогу з керівництвом КНДР після того, як Північна Корея припинить ракетні випробування. Про це заявила Постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі.

"Сполучені Штати хочуть вести діалог, однак не до того моменту, доки ми не побачимо повної зупинки ядерної програми та будь-яких випробувань", - сказала вона.

Хейлі зазначила також, що в ООН хочуть досягнення миру на Корейському півострові, в той час як глава КНДР Кім Чен Ин побоюється "повалення політичного устрою" та власної смерті.

Постпред США в ООН наголосила на необхідності продовжувати дипломатичний і економічний тиск на Північну Корею.

Крім того, Хейлі повідомила, що США будуть і надалі підтримувати своїх союзників Південну Корею та Японію, проти яких спрямована агресія КНДР.

Нагадаємо, 13 травня Північна Корея здійснила ще один тестовий запуск балістичної ракети через кілька днів після вступу на посаду нового президента у Південній Кореї. Джерела в американському уряді повідомили, що ракета Північної Кореї, яка була запущена із західного району Кусон, впала на відстані приблизно 100 км (60 миль) від російського Владивостока.

У НАТО заявили, що тестовий запуск балістичної ракети КНДР є новим грубим порушенням низки резолюцій Ради Безпеки ООН, та становить загрозу для міжнародного миру та безпеки.