НОВИНИ

Штаб АТО спростував інформацію про інцидент у "сірій зоні" під Донецьком

Миронович наголосив, що жодного просування у "сіру зону", про яке повідомлялось раніше, не було, як не було і бойового зіткнення.

У штабі АТО розповіли про обставини інциденту у «сірій зоні» неподалік від окупованого Донецька, про який повідомили раніше на сторінці прес-центру АТО у Facebook.

За словами речника штабу Антона Мироновича, після зими бойовики поступово повертаються на свої старі позиції поблизу «сірої зони», і почали їх відновлювати і обладнувати.

Миронович наголосив, що жодного просування у «сіру зону», про яке повідомлялось раніше, не було, як не було і бойового зіткнення.

Офіцер уточнив, що бойовики не здобули жодної тактичної переваги, і про територіальні здобутки також не йдеться.

Крім того, спростування інформації з’явилося також на сторінці штабу АТО в Facebook.

«Прес-центр штабу Антитерористичної операції повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності, та була не вірно викладена і висвітлена. Військовослужбовці сил АТО жодного метра української землі не віддали і не віддадуть», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 16 травня на сторінці прес-центру АТО у Facebook було опубліковане повідомлення про те, що українські десантники зірвали чергову спробу бойовиків просунутися вперед, коли «окупанти частково зайняли нові позиції в сірій зоні поблизу населеного пункту Піски, що неподалік тимчасово окупованого українського Донецька».

Згодом повідомлення зникло зі стрічки штабу АТО.