Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
16 травня 14:29   ▪   Версія для друку

Кількість українських компаній під санкціями РНБО зросла у понад 10 разів

До списку потрапили постачальники IT-систем та IT-послуг, відтак їх кількість збільшилася до 66.

Кількість українських компаній, щодо яких указом президента України №133 від 15 травня введені санкції, збільшилася з 6 до 66 за рахунок постачальників IT-систем і IT-послуг. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, згідно з додатком до наказу, під санкції потрапили ТОВ "Софтлайн Груп" Україна ", ТОВ" НВО "ЕДД", ТОВ "Оптіма-Україна".

Санкції також введені відносно трьох компаній, пов'язаних з "Енвіжн-Україна", а також ТОВ "Сапран Україна", ТОВ "Монт УА".

Згідно з указом, трирічні санкції включають блокування активів - тимчасове обмеження права користуватися і розпоряджатися майном; обмеження торгових операцій; запобігання виведенню капіталів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань; обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Крім того, вони полягають в забороні державних закупівель товарів, робіт і послуг у зазначених юридичних осіб; припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну або вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками; заборона передачі технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко розширив персональні спеціальні економічні санкції на низку російський відомих IT-компаній і пов'язаних з ними українських юросіб, зокрема, щодо постачальників популярних ERP-систем ТОВ "1С", ТОВ "Корпорація "Парус ", ЗАТ "Галактика Центр".

Згідно з указом президента №133 від 15 травня 2017 року, яким введено в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня, в переліку таких компаній також відомий розробник ПЗ в області розпізнавання ТОВ "ABBYY" і ТОВ "Абі Україна ЛТД".

Санкції також введені відносно російських ТОВ "ІНТАЛЄВ Україна" (Київ), ТОВ "Документ Менеджмент" (Москва), системного інтегратора АРО "Енвіжн Груп", ТОВ "Мастердата", АТ "Аскон".


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено