НОВИНИ

Російські найманці частково зайняли "сіру зону" зі сторони Донецька - штаб

Крім того, терористи активно проводять інженерні роботи та облаштовують свої позиції.

Російсько-терористичним військам вдалося просунутися вперед, частково зайнявши нові позиції в "сірій зоні" поруч з населеним пунктом Піски, недалеко від тимчасово окупованого Донецька. Про це повідомив прес-центр штабу АТО у вівторок, 16 травня.

"Бойовики спочатку відкрили вогонь зі всієї стрілецької зброї. Далі почала працювати ворожа артилерія, під прикриттям якої терористи пішли в наступ. Наші десантники були готові до цього і відкрили вогонь у відповідь зі стрілецької зброї та гранатометів. Увійшовши в сіру зону ворожі підрозділи відчули сильний опір і зупинилися - чергова загарбницька атака була припинена", - йдеться  у повідомленні.

Командир підрозділу десантників із позивним «Фанат» розповів, що терористи  активно проводять інженерні роботи та облаштовують свої позиції,

Окрім того додав, що противник постійно використовує для розвідки безпілотними, а у нічний час пильність десантників перевіряють диверсійно-розвідувальні груп.

Нагадаємо, у зоні проведення антитерористичної операції впродовж 15 травня російсько-терористичні війська 37 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України вздовж усієї лінії розмежування, двоє український військових отримали поранення.