Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
16 травня 12:41   ▪   Версія для друку

Рада дозволила випускникам з Криму вступати до українських вишів за результатами іспитів

Такі випускники можуть вступити в один із вишів Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Верховна Рада дозволила випускникам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму, вступати в навчальні заклади на материковій Україні за результатами вступних іспитів. За законопроект № 6116 "Про внесення змін до закону України про вищу освіту, що стосується забезпечення права на здобуття вищої освіти особам, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України" в першому читанні і в цілому проголосували 238 народних депутатів.

Законопроект дозволяє особам, які проживають на тимчасово окупованій території і які отримали документ про повну загальну середню освіту, вступати в один з вищих навчальних закладів, що знаходяться на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей на конкурсній основі за результатами вступних іспитів в межах встановлених квот прийому в вищі навчальні заклади України.

Закон також встановлює розмір квоти для прийому осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, до вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей в розмірі 1 тис. місць державного замовлення.

Нагадаємо, в лютому Міністерство освіти та науки скасувало ліцензії вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донбасу, а також у Криму і місті Севастополь.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено