НОВИНИ

В InformNapalm оприлюднили інформацію про склад та озброєння артдивізіону бойовиків на Донбасі

Терористи так званої "1-ї окремої мотострілкової бригади" розмістилися неподалік занедбаного дитячого табору під Петровським.

Волонтери міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm визначили місця базування ворожої техніки й особового складу гаубичного самохідного артилерійського дивізіону бойовиків, його точну чисельність, озброєння, серійні номери та багато інших відомостей. Про це повідомляється на сайті волонтерів InformNapalm.

За даними волонтерської розвідки, дивізіон так званої "1-ї окремої мотострілкової бригади" (ОМСБр) російського окупаційного корпусу, що дислокується у Донецькій області, складається з трьох артилерійських батарей, управління, зв'язку та забезпечення.

"Кожна батарея складається з двох вогневих взводів й взводу управління. Командир дивізіону – майор Лізгунов Віталій Петрович", – додали в InformNapalm.

Дивіться також: InformNapalm оприлюднив досьє на російських військових, що воювали на Донбасі – інфографіка

Техніка дивізіону розміщується в ангарі у населеному пункті Петровське Старобешівського району. А от особовий склад розмістився неподалік занедбаного дитячого табору. Станом на серпень 2016 року його численність складала майже 90 осіб.

Крім того, за даними волонтерів, "на озброєнні дивізіону є 122-мм самохідні артилерійські установки 2С1 "Гвоздика". Кожен вогневий взвод налічує 3 САУ. У батареї 6 САУ, відповідно в дивізіоні 18 одиниць. Нумерація самохідних артилерійських установок тризначна. Перша батарея: 41Х, друга: 42Х, третя: 43Х. Тактичні знаки приналежності до 1-ї ОМСБр: 1 в ромбі або 51 в трикутнику".

Також га озброєнні терористів є російські військові радіостанції АРК2М "Арахіс" і Р-178П1 "Азарт".

InformNapalm також оприлюднив відомість особового складу цього дивізіону.

Нагадаємо, раніше волонтери опублікували докази перекидання в Україну російських танкістів. Окрім того, була створена база даних ідентифікації російських військ на Донбасі.