НОВИНИ

Суд заочно заарештував екс-нардепа Крючкова у справі Запоріжжяобленерго

Арешт ініціювало Національне антикорупційне бюро України.

Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення взяти під варту колишнього народного депутата Дмитра Крючкова. Відповідне рішення від 5 травня оприлюднено в Єдиному держреєстрі.

Крючков є керівником компанії "Енергомережа", був народним депутатом України у Верховній Раді 5-го скликання, зараз перебуває у міжнародному розшуку.

Арешт Крючкова ініціювало Національне антикорупційне бюро України.

Крім Крючкова, суд вирішив взяти під варту ще одного фігуранта тієї ж кримінальної справи, однак йому призначено альтернативний запобіжний захід у вигляді застави в сумі 8 млн грн.

Як повідомлялося, НАБУ розслідує справу про незаконну передачу права вимоги боргів за електроенергію від "Запоріжжяобленерго" до "Енергомережі".

Нагадаємо, в липні 2015 року Міністерство внутрішніх справ відкрило кримінальне провадження за фактом розкрадання 950 млн грн службовими особами енергопостачальної компанії «Запоріжжяобленерго», 60,2% якої належить державі. У березні 2016 року суди арештували рахунки компанії «Енергомережа», головою правління якої є Крючков.

Учасники ринку неофіційно пов’язують його з віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом, представники якого входили до керівних органів компанії «Енергомережа».