НОВИНИ

Усі глави МЗС країн Євросоюзу висловилися за посилення тиску на Росію – Клімкін

У ЄС виступили за продовження санкцій у відповідь на агресію Росії проти України.

Міністри закордонних справ країн Євросоюзу висловилися за підтримку продовження санкцій і тиску на Росію, заявив глава українского зовнішньополітичного відомства у понеділок, 15 травня, під час зустрічі у Брюсселі.

«Відбулася дуже змістовна зустріч з міністрами закордонних справ Європейського союзу. Дуже змістовна, оскільки ми встигли обговорити і питання безпеки з дуже потужними месседжами по Україні, підтримки і продовження тиску на Росію. Всі присутні на зустрічі чітко підтримали потребу продовження послідовного тиску і, звичайно , продовження санкцій», - сказав Клімкін.

За його словами, відбулося обговорення того, у який спосіб потрібно відреагувати на останні дії Росії в окупованому Донбасі, а також - як треба реагувати на останні погіршення ситуації з безпекою, зокрема на загибель мирних громадян.

Клімкін зазначив, що підтримка Євросоюзу була і залишається фундаментальною для того, щоб Україна могла відбутися як європейська і демократична держава, а також, що дії ЄС стосовно тиску на Росію у частині продовження санкцій дуже важливі.

Нагадаємо, 14 травня Клімкін заявив, що США мають цікаві ідеї щодо того, як чинити тиск на РФ для врегулювання ситуації на Донбасі.