НОВИНИ

У Дніпрі суд узяв під арешт організатора тітушок, які напали на ветеранів АТО 9 травня

Про рішення суду повідомив Арсен Аваков.

Зловмисникові, який координував діяльність тітушок 9 травня у Дніпрі, суд визначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Такий собі Натік Мустафаєв - мешканець Новомосковська, ранiше судимий, керував "тітушками" у Дніпрі 9 травня. Тепер проведе 2 місяці під вартою за рішенням суду. Буде час подумати», - написав Аваков.

Нагадаємо, у Дніпрі 9 травня під час ходи до монументу Слави представників Соціалістичної партії та партії "Опозиційний блок" між ветеранами АТО і охороною та поліцією виникли сутички. Поліція застосувала кийки, постраждало декілька ветеранів АТО, одного з розбитою головою забрала швидка допомога. Як пояснили правоохоронці, конфлікт розпочався через те, що соціалісти йшли колоною з рожевими прапорами своєї партії. На прохання їх опустити не відреагували. Також кілька ветеранів АТО зупинили колону "Опозиційного блоку", що йшла також до монументу Слави із синіми кульками. Тут сутичка виникла між ветеранами АТО й чоловіками спортивної зовнішності. Загалом до відділень поліції було доставлено 15 осіб. Травмовано 14 осіб – 8 учасників заходу та 6 поліцейських.