НОВИНИ

В СБУ анонсували міжнародні антитерористичні навчання на Одещині

Силовики тренуватимуться протягом 15-25 травня у містах Чорноморськ, Рені та на прилеглих територіях.

В Одеській області, а саме в містах Чорноморськ і Рені та прилеглих територіях протягом 15-25 травня відбудуться міжнародні антитерористичні навчання в умовах максимально наближених до реальних, повідомили у прес-службі СБУ у суботу, 13 травня.

Зазначається, що організовує тренування Антитерористичний центр при Службі безпеки України за участі поліції, Нацгвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників та військових Збройних Сил України.

Служба безпеки України закликає мешканців, які проживають у районі проведення навчань, зберігати спокій.

Нагадаємо, 26 квітня СБУ провела у Києві антитерористичні навчання напередодні Євробачення. Цього ж дня в Одесі розпочалися триденні антитерористичні навчання Військово-морських сил.

Окрім того, 21 квітня біля Криму українські силовики провели антитерористичні навчання. За легендою, після проведення диверсії ймовірні злочинці могли направитися на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року у Львівській області пройшли антитерористичні навчання за участю Нацгвардії. Військові відпрацьовували тактику звільнення заручників, знешкодження вибухових пристроїв, а також комплекс заходів щодо припинення тероризму.