НОВИНИ

Матіос призначив нового військового прокурора сил АТО

Олег Сенюк до цього очолював військову прокуратуру Західного регіону України.

У місті Краматорську Донецької області у п’ятницю, 12 травня головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив нового військового прокурора сил АТО – полковника юстиції Олега Сенюка, який до цього очолював військову прокуратуру Західного регіону України. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури у суботу, 13 травня.

Анатолій Матіос відзначив, що Олег Сенюк має достатній досвід роботи у військовій прокуратурі регіонального рівня, тому забезпечить ефективну взаємодію з усіма відомствами зони АТО.

Зазначається, що після представлення відбулася розширена нарада представників силових відомств Донецької і Луганської областей, на якій обговорили питання взаємодії силових структур в умовах бойових дій.

Сенюк Олег Володимирович народився 25 травня 1979 року, навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працював на посадах помічника прокурора Галицького району міста Львова, старшого слідчого у прокуратурі міста Києва. Окрім того, працював начальником слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності‚ дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України. 24 березня 2015 року його призначили військовим прокурором Західного регіону України.

Нагадаємо, в 2015 році ГПУ створила Військову прокуратуру в зоні проведення АТО, яка працює на території Донецької, Луганської, Харківської та Запорізької областей.

Як повідомлялося, Антикорупційне бюро від грудня 2015 року проводить досудове розслідування за фактом незаконного збагачення колишнім військового прокурора сил АТО Костянтином Куликом. Провадження відкрили за фактом придбання Куликом дорогої нерухомості під час його роботи у військовій прокуратурі.