НОВИНИ

Поліція склала протокол на одного з керівників НАЗК за порушення корупційного законодавства

Радецький порушив статтю 28 закону "Про запобігання корупції".

Поліція склала адміністративний протокол за порушення норм антикорупційного законодавства на заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького. Про це повідомив речник МВС Артем Шевченко.

"Працівники Департаменту економічних злочинів Нацполіції за погодженням з ГПУ, а також за матеріалами, які прийшли з самого НАЗК, склали на члена агентства Руслана Радецького адміністративний протокол за порушення норм корупційного законодавства", - заявив Шевченко.

За його словами, Радецький порушив статтю 28 закону "Про запобігання корупції".

"Радецький не повідомив НАЗК про конфлікт інтересів, коли розглядав лист ГПУ, а в подальшому погодив проект рішення про відмову у повній перевірці декларацій за 2015-2016 роки одного з суддів Печерського районного суду міста Києва. Конфлікт інтересів полягав у тому, що саме цей суддя розглядав одну адміністративну справу стосовно Руслана Радецького, і визнав своїм рішенням члена НАЗК невинним", - пояснив Шевченко.

Нагадаємо, 11 травня Радецький заявив, що глава НАЗК Наталія Корчак вже втретє заблокувала початок перевірки е-декларацій. Корчак відреагувала на це звинувачення, пояснивши, що в поданих Радецьким "з голосу" проектах рішень не було візування юристів.