НОВИНИ

Порошенко готує чергове послання до Верховної Ради — розпорядження

Глава держави створив робочу групу та затвердив її персональний склад.

Президент України Петро Порошенко створив робочу групу, яка впродовж трьох місяців має підготувати проект щорічного послання глави держави до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України. Відповідне розпорядження президент підписав у п'ятницю, 12 травня.

Згідно з розпорядженням, Порошенко створив робочу групу та затвердив її персональний склад.

«Покласти керівництво підготовкою проекту щорічного послання президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України на Ігоря Райніна – главу Адміністрації президента України, керівника робочої групи; методичне та наукове забезпечення підготовки проекту послання на Володимира Горбуліна – радника президента України, директора Національного інституту стратегічних досліджень, заступника керівника робочої групи», - йдеться у розпорядженні.

До складу робочої групи також увійшли перший заступник голови АП Віталій Ковальчук, голова Держстату Ігор Вернер, перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Власюк, керівник апарату АП Олексій Дніпров, заступники голови АП Костянтин Єлісєєв, Валерій Кондратюк, Ростислав Павленко, Олексій Філатов та Дмитро Шимків, керівник Державного управління справами Іван Куцик, радник президента Олег Медведєв.

Крім того, Порошенко дозволив керівникові робочої групи вносити в разі потреби зміни до її персонального складу і залучати в установленому порядку до роботи в ній представників органів виконавчої влади, наукових установ, громадських об'єднань, а також вітчизняних та іноземних учених, незалежних експертів.

Він також дав доручення у тритижневий строк визначитися зі структурою та графіком підготовки проекту послання, та в тримісячний строк підготувати і подати на розгляд проект послання та збірку статистичних матеріалів до нього.

Нагадаємо, в неділю, 14 травня, з нагоди надання Україні безвізового режиму з ЄС президент України Петро Порошенко дасть прес-конференцію для ЗМІ. Зазначимо, що останню велику прес-конференцію президент давав 3 червня 2016 року.