НОВИНИ

Суд залишив екс-нардепа Мартиненка на свободі

За словами прокурорів, вони поважають рішення суду та надалі розслідуватимуть справу.

Апеляційний суд міста Києва у п'ятницю, 12 травня, відхилив апеляційну скаргу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення Солом’янського районного суду столиці України щодо колишнього народного депутата Миколи Мартиненка у справі держпідприємства «СхідГЗК».

За словами прокурорів, вони поважають рішення суду та надалі розслідуватимуть справу.

Як повідомив суддя, ухвала оскарженню не підлягає. 

Зазначимо, що Апеляційний суд Києва у п'ятницю, 12 травня, почав розгляд скарги на рішення Солом'янського районного суду, який відпустив колишнього народного депутата Миколу Мартиненка на поруки кількох депутатів і міністрів. На початку засідання прокурор САП заявив, що Мартиненко порушує рішення суду першої інстанції у частині виконання зобов'язань.

Нагадаємо, прокурори САП просили суд змінити запобіжний захід Мартиненку у вигляді утримання під вартою строком 60 діб з альтернативою внесення застави в розмірі 300 мільйонів гривень. 26 квітня САП оскаржила запобіжний захід Мартиненку.

Як повідомлялося, 20 квітня детективи НАБУ затримали екс-нардепа та екс-голову комітету парламенту з питань ПЕК Миколу Мартиненка. НАБУ оголосило йому підозру в розтраті коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн доларів. Солом'янський райсуд Києва 22 квітня відпустив Мартиненка на поруки народних депутатів. Термін поручительства визначений на 2 місяці і триватиме до 20 червня 2017 року.

Крім того, Солом'янський районний суд Києва відпустив ще одного фігуранта "справи Мартиненка" - першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому під особисту поруку народних депутатів. Перелому затримали 21 квітня.