НОВИНИ

У САП розповіли про постійне перенесення засідань суду в справі директора заводу Фірташа

Цього разу суд не відбувся через неявку адвокатів з боку захисту, офіційно про причини неявки в суд вони не повідомили.

Призначене на 10 травня підготовче судове засідання по розгляду обвинувального акту в відношенні директора ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" Володимира Сивака вкотре не відбулося. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Згідно з повідомленням, Сивака звинувачують у вчиненні розтрати коштів підприємства в сумі 492 млн гривень.

«Так, із 14 листопада 2016 року, тобто з моменту затвердження та спрямування до Печерського районного суду Києва вказаного обвинувального акту підготовче судове засідання досі не розпочато. Незважаючи на забезпечення явки представників САП, призначені раніше засідання відкладались:

  • 17.01.2017 – через неявку захисників обвинуваченого в зв’язку із зайнятістю в інших судових процесах;
  • 23.02.2017 – через перебування головуючого судді на лікарняному;
  • 06.03.2017 – через неявку захисників обвинуваченого в зв’язку із зайнятістю в інших судових процесах;
  • 22.03.2017 - перебування обвинуваченого на лікарняному
  • 20.04.2017 - перебування обвинуваченого на прийомі у лікаря", - розповіли в САП.

Прокурори зазначили, що цього разу суд не відбувся через неявку адвокатів з боку захисту, офіційно про причини неявки в суд вони не повідомили.

Нагадаємо, 14 листопада 2016 року до суду направлено обвинувальний акт стосовно директора «ЗТМК», якому інкримінують розтрату 492 млн грн.

Як повідомлялося, директора ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»  Володимира Сивака затримали 23 вересня 2016 року в рамках розслідування зловживання службовим становищем посадовими особами «Запорізького титано-магнієвого комбінату» (ЗТМК), яке призвело до розтрати 492 млн грн. Слідство вимагало призначення суми застави, що відповідає завданому збитку. У Спеціалізованій антикорупційні прокуратурі раніше повідомили, що Сивак вивів ці кошти через підконтрольні підприємства та енергогенеруючі компанії на Кіпр. 

Слідство вимагало призначення суми застави, що відповідає завданому збитку, але суд заарештував Сивака на 56 днів з альтернативою внесення застави в розмірі понад 5 млн грн. За Сивака внесли заставу

 ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" створене в 2013 році державою в особі Фонду державного майна України (володіє 51% статутного капіталу) і Кіпрської компанією "TOLEXIS TRADING LIMITED" (49%), що належить Дмитру Фірташу.