НОВИНИ

Росія виділила понад 172 млн доларів на закупівлю метсировини для терористів "Л/ДНР"

Повна інформація про сировину відсутня у відкритому доступі.

Російська влада виділила Росрезерву 10 млрд рублів (більше 172 млн доларів за курсом НБУ) на закупівлю металургійної сировини для терористичних угрупувань "ДНР" і "ЛНР".Відповідне рішення прийняв уряд РФ.

Як повідомляється, ця сума виділена уряду з резервного фонду і призначена на фінансування витрат, пов'язаних з відновленням запасів державного матеріального резерву в частині сировини і матеріалів металургійної промисловості.

При цьому, у розпорядженні не вказано, яке саме сировину планується закупити і в яких обсягах. Обсяги та номенклатура, згідно з документом, визначені в іншому розпорядженні уряду №559-р від 28 березня 2017 року, яка відсутня у відкритому доступі.

Це дає привід припустити, що зазначена закупівля призначена для поставки на металургійні заводи "ДНР" і "ЛНР".

Уряд Росії виділив Росрезерву 10 млрд рублів (більше 172 млн доларів за курсом НБУ) на закупівлю металургійної сировини для самопроголошених Донецькій та Луганській "народних республік". Про це йдеться в розпорядженні уряду РФ від 4 травня 2017 року, повідомляє російське РБК. Як повідомляється, ця сума виділена уряду з резервного фонду і призначена на фиансирование витрат, пов'язаних з відновленням запасів державного матеріального резерву в частині сировини і матеріалів металургійної промисловості. При цьому, у розпорядженні не вказано, яке саме сировину планується закупити і в яких обсягах. Обсяги та номенклатура, згідно з документом, визначені в іншому розпорядженні уряду №559-р від 28 березня 2017 року, яка відсутня у відкритому доступі. Це дає привід припустити, пояснює РБК, що зазначена закупівля призначена для поставки на металургійні заводи ДНР і ЛНР.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/medvedev-vydelil-172-mln-dollarov-zakupku-1494511627.html