НОВИНИ

У "Борисполі" заявили про намір роздавати авіакомпаніям знижки до 80%

Період дії знижок для нових рейсів авіаперевізників пропонується розтягнути на чотири роки.

Міжнародний аеропорт Бориспіль представив проект нової пропозиції щодо застосування знижок до аеропортових зборів при виконанні нових регулярних міжнародних польотів. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

Зазначається, що максимальну знижку пасажирського збору за зліт-посадку пропонують збільшити до 80%.

Як і в попередньому варіанті проекту положення про застосування понижуючих коефіцієнтів, період дії знижок для нових рейсів авіакомпаній пропонується розтягнути на чотири роки. Передбачається, що авіакомпанії зможуть розраховувати на наступні знижки: перший рік - 80%, другий рік - 60%, третій рік - 40%, четвертий рік - 20%.

Раніше у Борисполі думали над таким варіантом знижок: перший рік - 75%, другий рік - 50%, третій рік - 25%, четвертий рік - 10%. Знижка надається на зліт-посадку та збір за обслуговування пасажирів.

Як і в минулій пропозиції, в представленому сьогодні документі наголошується, що новим маршрут буде вважатися, якщо здійснюється з Борисполя в аеропорт, в радіусі менше 100 км від якого немає іншого аеропорту, куди вже здійснюється рейс з Борисполя.

При цьому, гендиректор аеропорту Павло Рябікін зазначив: "Ми вимагаємо, щоб перевізник відобразив цю знижку в ціні свого квитка. Ми не хочемо, щоб перевізник за рахунок нашої знижки нарощував свій прибуток".

Як повідомлялося, Міжнародний аеропорт "Бориспіль" посів третє місце в рейтингу десяти найкращих аеропортів Східної Європи. Очолив цей список міжнародний аеропорт Ференца Ліста в Будапешті, на другому місці - міжнародний аеропорт Талліна. Також в десятку увійшли аеропорти Тбілісі, Софії, Братислави, Бухареста та Скоп'є.