НОВИНИ

Нацкомісія встановила тариф на транзит теплової енергії для Києва

Вартість 1 Гкал становитиме 88,61 гривні.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, встановила тариф на транспортування теплової енергії на рівні 88,61 гривні за 1 Гкал столичному комунальному підприємству "Київтеплоенерго", яке буде займатися утриманням теплових мереж, обладнання і забезпечувати постачання споживачам міста тепла і гарячої води.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/realestate/1916723-natskomisiya-vstanovila-tarif-na-tranzit-teplovoji-energiji-dlya-stolitsi.html

У четвер, 11 травня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), встановила тариф на транспортування теплової енергії для столиці. Відповідну постанову було одноголосно прийнято на черговому засіданні НКРЕКП

Нацкомісія встановила тариф на рівні 88,61 гривні за 1 Гкал київському  комунальному підприємству "Київтеплоенерго", яке буде займатися утриманням теплових мереж, обладнання і забезпечувати постачання споживачам міста тепла і гарячої води.

Зазначається, що ця постанова набирає чинності з 1 червня 2017 року, але не раніше дня, наступного за днем його опублікування в офіційному виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

Як повідомлялося, у Нацбанку спрогнозували вартість газу на найближчі роки. Зокрема, у 2017 році блакитне паливо здорожчає на 23,3% у порівнянні з 2016 роком.

Відповідну постанову було одноголосно прийнято на черговому засіданні НКРЕКП. Ця постанова набирає чинності з 1 червня 2017 року, але не раніше дня, наступного за днем його опублікування в офіційному виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/realestate/1916723-natskomisiya-vstanovila-tarif-na-tranzit-teplovoji-energiji-dlya-stolitsi.html