НОВИНИ

У Києві правоохоронці затримали грузинського "злодія у законі"

В Україні він намагався встановити контроль над злочинними угрупуваннями, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини.

У Києві правоохоронці затримали грузинського «злодія у законі» Левана Цинцадзе на прізвисько «Коста», якого розшукує Інтерпол. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ у четвер, 11 травня.

"Громадянин Республіки Грузія Леван Цинцадзе був «коронований» у 2012 році на території Греції і отримав прізвисько «Коста». Сьогодні його видворили за межі України із забороною в'їзду в державу строком на три роки", - йдеться у повідомленні.

Згідно з даними Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол, громадянин  Цинцадзе був заарештований на території Греції за організацію злочинних груп, які причетні до скоєння крадіжок з помешкань громадян.

Суспільна небезпека від перебування Цинцадзе на території України полягає у намаганні встановити контроль за протиправною діяльністю організованих злочинних угруповань, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Вчора, 10 травня, «злодія в законі» примусово видворили за межі України із забороною в’їзду на територію держави строком на три роки.

Раніше у Києві у ресторані в центрі міста правоохоронці затримали кримінального авторитета Джошуа Гелу, який має прізвисько «Гела Тбіліський».