НОВИНИ

ЦРУ створило центр протидії ядерній загрозі КНДР

Центр співпрацюватиме з Комітетом із питань нацбезпеки США, а також розвідкою.

ЦРУ запровадило спеціальний центр з вирішення проблеми ядерної і балістичної ракетної загрози з боку Північної Кореї. Про це повідомляє прес-центр американського Центрального розвідувального управління США.

До цього підрозділу ввійдуть найдосвідченіші співробітники Агентства, які зможуть запропонувати нові шляхи подолання напруженості, що виникла через дії КНДР. Центр співпрацюватиме з Комітетом із питань нацбезпеки США, а також розвідкою держави.

"Створення центру дозволить нам цілеспрямованіше інтегрувати та скеровувати зусилля ЦРУ проти серйозних загроз Сполученим Штатам і їхнім союзникам з боку Північної Кореї", - наголосив директор ЦРУ Майк Помпео. 

Нагадаємо, протистояння США і КНДР загострилася після приходу до влади Дональда Трампа. Новий глава Білого дому заявив, що реагуватиме на ядерну програму Північної Кореї жорсткіше, ніж його попередник Барак Обама. До берегів Корейського півострова США направили флотилію бойових кораблів, зокрема авіаносець і підводний човен, оснащений крилатими ракетами.