НОВИНИ

Клімкін зустрівся з Трампом у Білому домі

Перед цим відбулася зустріч глави українського зовнішньополітичного відомства з віце-президентом США Майклом Пенсом.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який перебуває з триденним візитом у Вашингтоні, в середу провів особисті зустрічі з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майклом Пенсом. Про це йдеться у повідомленні Посольства України в США.

"Президент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, де сторони обговорили подальшу підтримку України з боку Сполучених Штатів", - повідомили в українському дипломатичному представництві.

Перед цим відбулася зустріч глави українського зовнішньополітичного відомства з віце-президентом США Майклом Пенсом.

"Сторони детально обговорили розвиток ситуації на Донбасі. Павло Клімкін подякував за незмінну позицію адміністрації США в підтримці територіальної цілісності України і протидії російській агресії", - йдеться в повідомленні.

На зустрічі також був присутній посол України в США Валерій Чалий.

"Після проведених зустрічей з вищим керівництвом Сполучених Штатів Міністр Клімкін доповів про їх результати Президентові України Петру Порошенку", - повідомили в українському посольстві.

Нагадаємо, 10 травня президент США Дональд Трамп під час зустрічі з главою МЗС РФ Сєргєєм Лавровим заявив, що Вашингтон продовжить участь у врегулюванні конфлікту в Україні