НОВИНИ

Міністр інфраструктури запропонував продовжити метро з Києва до Борисполя

Омелян пропонує таким чином здешевити поїздки зі столиці в аеропорт "Бориспіль", що стане актуальним у разі появи великої кількості лоукостерів.

Україна обговорить з китайською стороною можливість проведення метро з Києва до міста Бориспіль з гілкою до аеропорту у рамках реалізації проекту "Повітряний експрес". Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів в інтерв'ю для РБК-Україна. 

"Моя ідея полягає у будівництві легкого метро від станції метро "Бориспільська" до міста Бориспіль з окремою гілкою до аеропорту. У такому разі у нас буде дивовижна синергія - у нас, окрім метро, до аеропорту буде з’єднувальний вид транспорту для усіх котеджних містечок та інших населених пунктів уздовж цієї лінії з парковками", - розповів чиновник.

За його словами, у разі появи великої кількості лоукостерів у "Борисполі" буде абсурдною ситуація, коли політ з Києва у будь-яке європейське місто коштуватиме 20 євро, а поїздка на таксі в аеропорт - 10-15 євро.

Міністр зазначив, що мер столиці Віталій Кличко схвалив ідею.

Раніше Омелян заявляв, що в травні Україна і Китай обговорять реалізацію проекту "Повітряний експрес" з будівництва рейкового сполучення між Києвом і міжнародним аеропортом "Бориспіль" китайською стороною.

Нагадаємо, ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair буде літати з "Борисполя".