НОВИНИ

США посилять контроль за військовими навчаннями Росії біля країн Балтії – WP

Також Сполучені Штати візьмуть на себе патрулювання повітряного простору в регіоні і направить кораблі в Балтійське море.

Військові США посилять спостереження за пересуваннями російських військ під час навчань «Захід-2017» поблизу кордонів країн Балтії, повідомляє The Washington Post з посиланням на представника Міністерства оборони США. Також Сполучені Штати візьмуть на себе патрулювання повітряного простору в регіоні і направить кораблі в Балтійське море.

За оцінками США, в навчаннях «Захід-2017» можуть взяти участь від 70 тисяч до 100 тисяч російських військових. Також представник оборонного відомства зазначив, що Росія може скористатися можливістю і «модернізувати обладнання, розміщене в регіоні на постійній основі». Зокрема, очікується, що російські системи ПРО в Калінінграді будуть оснащені ракетними комплексами «Іскандер». Американський чиновник зазначив, що Пентагон все більш насторожено відноситься до зенітно-повітряних і балістичних ракет, розташованих в Калінінграді.

Раніше стало відомо, що Сполучені штати Америки розглядають можливість розміщення ракетного комплексу у балтійському регіоні, щоб стримувати агресію Росії