НОВИНИ

Росія направила в Сирію артилерію для підтримки режиму Асада - Fox News

На цьому тижні також очікується поставка російських ракет SA-21 для системи протиповітряної оборони С-400.

Росія за останні два дні поставила Сирії 50 балістичних ракет малої дальності (БРМД). Про це повідомляє телеканал Fox News з посиланням на американські офіційні особи.

Зі слів джерел телеканалу, за останні кілька днів в Сирію через південне портове місто Тартус були доставлені близько 21 гаубиці М-30. Співрозмовники також розповіли, що на цьому тижні очікується поставка російських ракет SA-21 для вдосконаленої системи протиповітряної оборони С-400 дозволить. Вона дозволить «подвоїти» кількість російських ракет «земля-повітря» в Сирії.

Канал зазначає, що посилення протиповітряної оборони проводиться за місяць після того, як США нанесли ракетний удар по сирійській авіабазі.

Раніше Росія закрила повітряний простір над зонами деескалації в Сирії для бойової авіації США і їх союзників по коаліції. Меморандум про створення зон деескалації на території Сирії вступив у силу в суботу, 6 травня.

Окрім того, Сирія дозволила патрулювати дотримання режиму припинення вогню в зонах безпеки лише військовим Росії, а не силам ООН чи будь-якій іншій стороні.