НОВИНИ

Бойовики вчинили стрілянину біля машини ОБСЄ та не пустили спостерігачів в окуповане село

Терорист зробив постріл за 50 метрів від представників місії.

Бойовики терористичного угрупування "ДНР", стріляючи з автомата біля машини Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, не пустили спостерігачів в окуповане село Соснівське за 35 кілометрів від Маріуполя. Про це йдеться у звіті місії.

"8 травня на блокпості, розташованому на східній околиці підконтрольного ДНР с. Соснівське (35 км на північний схід від Маріуполя), озброєний автоматом (АК-47) чоловік вимагав, щоб патруль місії покинув цей район, після чого зробив один постріл в повітря приблизно в 50 м від спостерігачів", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що після інциденту патруль СММ від'їхав приблизно на 300 м, після чого інший озброєний чоловік повідомив спостерігачам, що патруль місії повинен покинути цю місцевість, оскільки з західного боку блокпоста ведуться роботи з вилучення боєприпасів.

"Спостерігачі більше не поверталися в цей район. Місія поінформувала про це СЦКК, а також звернулася в Спільний центр із запитом розібратися з цим інцидентом", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, 28 квітня на території ОРДіЛО неподалік блокпосту «ЛНР» поблизу патрулів СММ ОБСЄ трапився вибух та було відкрито вогонь зі стрілецької зброї.

 

"8 травня на блокпості, розташованому на східній околиці підконтрольного ДНР с. Соснівське (35 км на північний схід від Маріуполя), озброєний автоматом (АК-47) чоловік вимагав, щоб патруль місії покинув цей район, після чого зробив один постріл в повітря приблизно в 50 м від спостерігачів", - йдеться в повідомленні. Як зазначається, після події патруль СММ від'їхав приблизно на 300 м, після чого інший озброєний чоловік повідомив спостерігачам, що патруль місії повинен покинути цю місцевість, оскільки з західної сторони блокпоста ведуться роботи з вилучення боєприпасів. "Спостерігачі більше не поверталися в цей район. Місія поінформувала про це СЦКК, а також звернулася в Спільний центр із запитом розібратися з цим інцидентом", - йдеться в повідомленні. Крім того, повідомляється, що озброєні члени ДНР не пропустили патруль СММ на захід від підконтрольного ДНР Петровського, про це місія також поінформувала СЦКК.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/boeviki-vystreliv-avtomata-vozle-mashiny-1494397762.html
Бойовики так званої "Донецької народної республіки" (ДНР), стріляючи з автомата біля машини ОБСЄ, не пустили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії в окуповане село Соснівське.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/boeviki-vystreliv-avtomata-vozle-mashiny-1494397762.html