НОВИНИ

Трамп продовжив санкції проти влади Сирії

Згідно з заявою, жорстокість і репресії по відношенню до сирійського народу не тільки загрожують сирійцям, а й створюють нестабільність у всьому регіоні

Президент США Дональд Трамп поінформував Конгрес про продовження на один рік санкцій та інших заходів щодо влади Сирії.

"Жорстокість і репресії по відношенню до сирійського народу, який вимагає свободи і створення репрезентативного уряду, не тільки загрожують сирійцям, а й створюють нестабільність у всьому регіоні", - йдеться в документі, опублікованому на сайті Білого дому у вівторок, 9 травня.

Крім того, Трамп вказав на використання урядом сирійського президента Башара Асада хімічної і біологічної зброї. Дії влади в Дамаску "як і раніше заохочують зростання екстремізму і релігійної нетерпимості, а також становлять загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці Сполучених Штатів", йдеться далі в заяві Трампа.

Одночасно американський президент "засудив застосування Дамаском насильства, вчиненого з особливою жорстокістю, і порушення прав людини". Він закликав Асада дотримуватися режиму припинення вогню, щоб створити умови для доступу гуманітарних організацій, і допустити зміну влади в країні.

Нагадаємо, у квітні Міністерство фінансів США заявило про запровадження масштабного пакету санкцій проти режиму президента Сирії Башара Асада у відповідь на хімічну атаку проти цивільних.