НОВИНИ

У Києві поліція затримала більше двадцяти осіб біля офісу "Добровольчого руху ОУН"

24 особи затримали після хуліганських дій на вулиці Мазепи 6-а.

У Києві правоохоронці затримали 24 людини за адресою вул. Мазепи, 6-а, де знаходиться офіс "Добровольчого руху ОУН". Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції України в Києві Андрій Крищенко.

"Затримано 24 особи. Ми всіх не ідентифікували. 24 людини затримані безпосередньо в офісі на Мазепи, 6-а", - сказав він.

Крищенко уточнив, що ще одна людина була затримана на Арсенальній площі перед початком ходи, яка намагалася розгорнути банер з символікою в стилі георгіївської стрічки.

Він зазначив, що затримання в офісі на вул.Мазепи, 6-а почалися після хуліганських дій (димові шашки) і за вчинення опору правоохоронцям, в результаті чого один поліцейський отримав поранення.

За його словами, за цими статтями відкрито кримінальне провадження. Ці 24 людини доставлені до Печерського райуправління поліції, де будуть проведені невідкладні слідчі дії.

Голова управління Нацполіції зазначив, що  інформація про постраждалим уточнюється, але істотних травм ніхто не отримав.

"Наразі звернень до медичних установ або в поліцію немає", - зазначив він.

Крищенко також повідомив, що поліцейські разом з активістами вилучали георгіївські стрічки у літніх людей - учасників акції.

Нагадаємо, 9 травня у Києві на вулиці Мазепи поліція заблокувала офіс організації «Добровольчий рух ОУН», яка планувала завадити проведенню акції "Безсмертний полк". Згодом у поліції заявили про перші затримання та поранення правоохоронця у центрі Києва. Також біля Вічного вогню у столиці сталася бійка між учасниками маршу "Безсмертний полк" і активістами. Президент України Петро Порошенко назвав акцію «Безсмертний полк» взірцем витонченої політичної спекуляції на почуттях людей.