НОВИНИ

Акція "Безсмертний полк" є взірцем політичної спекуляції на почуттях людей - Порошенко

Президент заявив, що Москва придумала акцію не для того, щоб вшанувати пам’ять захисників.

Президент України Петро Порошенко назвав акцію «Безсмертний полк» взірцем витонченої політичної спекуляції на почуттях людей. Про це президент заявив під час складання військової присяги молодим поповненням окремого полку президента України та 101-ї окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ у Національному музеї історії України у Другій світовій війні у вівторок, 9 травня.

«Сьогодні у Москві під час акції «Безсмертний полк» пообіцяли нести портрети російських бойовиків, яких послали на Донбас вбивати українців; які з мечем до нас прийшли, а тому від меча і загинули», - заявив він.

«От це і є справжній символ так званої дружби, дружби у великих і лукавих лапках. Акція «Безсмертний полк» – взірець витонченої політичної спекуляції на почуттях людей. Хотілося б, щоб це почули ті українці, які повірили в щирість її організаторів. Адже в Москві придумали її насправді не для того, щоб вшанувати пам’ять захисників. А для того, щоб російській експансії в сусідні країни допомагали не лише живі», - додав Порошенко.

Нагадаємо, 9 травня в Україні відзначають День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У декількох містах України відбуваються сутички між учасниками акції "Безсмертний полк" та активістами.