НОВИНИ

У Сенаті США розпочалися слухання щодо втручання Росії у президентські вибори. Наживо

Слухання проводяться у Комітеті з юстиції.

У Сенаті США в понеділок, 8 травня, розпочалися слухання "Втручання Росії в президентські вибори в США у 2016 році". Онлайн-трансляцію зі слухань із перекладом українською мовою здійснює "Голос Америки".

Повідомляється, що слухання проводяться у Комітеті Сенату США з юстиції. Сенатори розпитують колишню виконувачку обов’язків генпрокурора США Саллі Єйтс, а також екс-директора Національної розвідки США Джеймса Клеппера (обох посадовців було звільнено в січні цього року – ред.) про можливі російські зв'язки в оточенні президента США Дональда Трампа.

Читайте також: У США вирішили створити спецкомітет щодо протидії прихованому впливу Росії

Читайте також: РФ втручалась у вибори США, щоб зробити ситуацію в Україні вигідною для себе – експерти

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.