НОВИНИ

У США вирішили виділити на зміцнення військової присутності в Азії $7,5 млрд

Пентагон модернізує військову інфраструктуру та розмістить додаткові сили в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

У Міністерстві оборони Сполучених Штатів Америки схвалили план, який передбачає виділення протягом п'яти років $7,5 млрд на нарощування військової присутності США в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, повідомила в неділю, 7 травня, газета The Wall Street Journal.

Зазначається, що таке рішення ухвалили в умовах зростання напруженості на Корейському півострові.  

За даними виданння, ці кошти мають піти на модернізацію військової інфраструктури, проведення додаткових навчань та розміщення нових сил і кораблів Військово-морських сил США.

«Проект, що отримав назву «Ініціатива Азіатсько Тихоокеанської стабільності» висунув сенатор-республіканець від штату Арізон, голова комітету Збройних Сил США Джон Маккейн. Пізніше він отримав підтримку інших законодавців і принципове схвалення американського міністра оборони Джеймса Меттіса і глави Тихоокеанського командування ВМС США адмірала Гаррі Харріса», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, протистояння США і КНДР загострилася після приходу до влади Дональда Трампа. Новий глава Білого дому заявив, що реагуватиме на ядерну програму Північної Кореї жорсткіше, ніж його попередник Барак Обама. До берегів Корейського півострова США направили флотилію бойових кораблів, зокрема авіаносець і підводний човен, оснащений крилатими ракетами.