НОВИНИ

Держдеп відреагував на арешт громадянина США в КНДР

Кім Хак-Сонг був затриманий за підозрою "у скоєнні ворожих дій".

У Північній Кореї заарештували  громадянина США, звинувативши його у "ворожих діях", що викликало бурхливу реакцію з боку Держдепартаменту. Про це пише USA Today.

Це вже четвертий затриманий американець, який перебуває в за гратами в КНДР. Кім Хак-Сонг працював у Пхеньяні в університеті науки й техніки, в тому ж навчальному закладі, де й заарештований два тижні тому в міжнародному аеропорту Пхеньяна американець Тоні Кім.

Стало відомо, що Кім Хак-Сонг був затриманий 6 травня за підозрою "в скоєнні ворожих дій".

Держдепартамент США оприлюднив заяву у зв'язку з повідомленням про затримання, хоча й Вашингтон не має прямих дипломатичних відносин з офіційним Пхеньяном. "Безпека американських громадян є одним з пріоритетних напрямків роботи Держдепартаменту", - йдеться в заяві.

Серія арештів громадян Сполучених Штатів у Північній Кореї відбувається на тлі напруження в регіоні та розцінюється американською стороною як провокація, що не сприяє заспокоєнню ситуації.

Раніше ЗМІ повідомили, що 22 квітня у Пхеньяні затримали громадянина США Кім Сан Дока (Тоні Кіма), який звинуватили у спробі повалити уряд КНДР. Він був працівником того ж університету, що й Кім Хак-Сонг.