НОВИНИ

У територіальних водах Угорщини зіткнулися два українських теплоходи

Наразі угорська влада проводить розслідування випадку, потерпілих немає.

На річці Дунай, у територіальних водах Угорщини, зіткнулися два судна, які належать Українському Дунайському пароплавству (УДП). Про це повідомили у прес-службі УПД у суботу, 6 травня.

Згідно з повідомленням інцидент трапився  5 травня на 1730 км річки Дунай (Угорщина) при розходженні теплохід "Іркутськ" лівим бортом (секції УДП-442) його каравану навалив на лівий борт пасажирського теплохода "Молдавія".  Обидва судна є власністю Українського Дунайського пароплавства.

Зазначається, що у результаті зіткнення потерпілих, забруднення навколишнього середовища і водотічності корпусів немає, судна не втратили морехідних властивостей.

"На даний момент угорська влада проводить розслідування випадку. Згідно «Інструкції щодо дій посадових осіб в аварійних ситуаціях» з моменту отримання інформації в ПрАТ «УДП» працює аварійний штаб, який координує дії по мінімізації втрат, забезпечення завершення поточного рейсу теплохода «Молдавія», подальшого аварійного ремонту судна і секції УДП-442. Після виконання компетентними органами Угорщини відповідних дій суду отримали вільну практику і продовжили рейси. На теплоході "Молдавія" екскурсійна програма поточного рейсу виконується в штатному режимі.
Проінформовані всі компетентні органи", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, військовий корабель РФ затонув після зіткнення з іншим судном у Чорному морі.