НОВИНИ

Ще чотири країни приєдналися до санкцій Євросоюзу проти Росії

У березні ЄС продовжив санкції проти 150 осіб, а також 37 організацій, які загрожували суверенітету України.

До санкцій Євросоюзу, запроваджених через загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, приєдналися чотири країни. Про це йдеться в заяві високого представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Федеріки Моґеріні, опублікованому на сайті Ради ЄС.

«Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, Норвегія, що входить до Європейського економічного простору, а також Україна приєднуються до цього рішення Ради ЄС. Вони забезпечать відповідність національної політики цим рішенням Ради. Європейський союз приймає до відома це зобов'язання і вітає його», – йдеться в повідомленні.

Цими заходами є заморожування активів і заборони на поїздки стосовно осіб та організацій, відповідальних за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Як повідомлялося, у березні 2017 року Європейський союз продовжив санкції проти 150 осіб, а також 37 організацій, які загрожували суверенітету України.  У перелік входять переважно громадяни Росії, в тому числі керівництво силових відомств, а також найближче оточення президента РФ Владіміра Путіна. Крім того, у списку багато відомих бойовиків Донбасу, а також керівники окупаційної влади Криму.