НОВИНИ

Януковича викликали на засідання суду у справі про державну зраду

Стороні захисту надана можливість для участі їхнього підзахисного в підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Оболонський районний суд міста Києва викликав колишнього президента Віктора Януковича в якості обвинуваченого у справі про державну зраду. Про це свідчить повістка, оприлюднена на сайті Судової влади України.

Читайте також: Сім справ Віктора Януковича

Януковича викликають до суду 18 травня на 10:00 в справі за обвинуваченням його в скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 (мова йде про пособника як одну з категорій співучасника злочину), ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків, передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 12 років), ч. 1 ст. 111 (державна зрада, передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років), ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій, передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років) Кримінального кодексу України.

Повістка відправлена за адресою перебування підозрюваного: Російська Федерація, Ростов-на-Дону, вул. Єрьоменка, 81, корпус "В".

Також вказується, що стороні захисту Януковича надана програмна можливість для участі їхнього підзахисного в підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Читайте також: У військовій прокуратурі заявили, що після вироку суду Януковича затримають і привезуть в Україну

Нагадаємо, у четвер, 4 травня, Оболонський районний суд розпочав підготовче засідання у справі про державну зраду Януковича. Суд частково задовольнив клопотання захисників Януковича, дозволивши йому участь по відеозв'язку та переніс підготовче засідання на 18 травня 10.00 годину.

У прокуратурі заявили, що в суді вимагатимуть для Януковича довічного ув'язнення.