НОВИНИ

Суд надав СБУ доступ до телефонних розмов ватажка бойовиків Захарченка

Спецслужба встановила номер мобільного телефону оператора «МТС», яким користувався Захарченко в період з 2014 року і дотепер.

Суд надав Службі безпеки України доступ до інформації про мобільні переговори ватажка так званої «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка, які він здійснював з 1 березня 2014 року. Про це йдеться в ухвалі суду від 21 квітня, передають Українські Новини.

Згідно з повідомленням, СБУ встановила номер мобільного телефону оператора «МТС», яким користувався Захарченко в період з 2014 року і дотепер.

«Суд задовольнив клопотання і надав слідчим СБУ доступ до речей і документів, які містять інформацію про дату, час і тривалість вхідних та вихідних телефонних з'єднань, з посиланням на ретранслятор і прив'язку до базових станцій та їх адресу, а також адресу місцезнаходження абонента зазначеного телефонного номера в момент кожного вхідного і вихідного телефонного з'єднання з 1 березня 2014 року по 30 березня 2017 року», — йдеться у повідомленні.

Також надано доступ до інформації про вхідні, вихідні SMS-повідомлення та інформацію про GPRS-трафік, про належність номера конкретній особі (у разі, якщо абонент є контрактним) за номером телефону Захарченка.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва 8 лютого дав дозвіл на затримання ватажка бойовиків Олександра Захарченка за підозрою в участі у діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка».

Раніше Служба безпеки України оприлюднювала "перехоплення" телефонної розмови лідера так званої "ДНР" Олександра Захарченка про блокаду на Донбасі.