НОВИНИ

На Донбасі бойовики обстріляли спостережну групу СЦКК - штаб

Обстріли здійснювались з метою дискредитації Збройних сил України.

У четвер, 4 травня, представники української та російської сторін СЦКК потрапили під обстріл бойовиків на Донбасі. Про це повідомили у штабі АТО.

"З метою дискредитації Уряду України, здійснення провокації по відношенню до військовослужбовців Збройних Сил України, вчора 04 травня, близько 18-ї години НЗФ ОРДО здійснили обстріл по населеному пункту Безіменне", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що бойовики звинувачують Збройні Сили України у застосуванні танків, не маючи при цьому жодних фото та відео доказів.

"При висуванні фейкових звинувачень незаконні збройні формування не враховують відстані між населеними пунктами, нехтують характером місцевості, тактико-технічними характеристиками озброєнь, а особливо тим фактом, що Збройні Сили України виконуючи Мінські домовленості повністю відвели від ліні розмежування важке озброєння у тому числі й танки", - додали у відомстві.

У штабі наголосили, що терористи порушують усі взяті на себе Мінські зобов’язання стосовно застосування та відведення забороненого озброєння.

Раніше українська сторона Спільного центру контролю і координації (СЦКК) заявила, що незаконні збройні формування окремих районів Донецької і Луганської областей (ОРДіЛО) намагалися вкотре дискредитувати керівництво України у порушенні міжнародного права.