НОВИНИ

У Запоріжжі оголосили вирок двом диверсантам, які планували здійснити теракт на залізниці

Чоловікам призначили покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 та 11 років.

Жовтневий районний суд Запоріжжя оголосив вирок двом учасникам диверсійної групи, які планували здійснити теракт на Придніпровської залізниці у лютому 2015 року. Про це повідомили у прес-службі СБУ п'ятницю, 5 травня.

"Правоохоронці встановили, що двоє диверсантів прибули до Запоріжжя за вказівкою російських кураторів. Оперативники спецслужби затримали терористів у лютому 2015 року під час закладання вибухівки на залізничній колії, яка проходить центром Запоріжжя. За висновками експертів наїзд потягу на заряд призвів би до сходження составу з колії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час обшуку тимчасового міста проживання диверсантів співробітникиСБ України вилучили три тротилові шашки, дві гранати РГН із запалами, план-схему залізничної колії, на якій планувався теракт, карти автомобільних та залізничних доріг Запоріжжя.

"Вироком суду диверсантів визнано винними у скоєнні злочинів, передбачених ст. ст. 258-3, 263, 28, 15, 113 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 та 11 років", - додали у відомстві.

Раніше Красноармійський місьрайонний суд визнав винним колишнього українського військового у дезертирстві та співпраці знезаконними збройними формуваннями і засудив до 6 років позбавлення волі.