НОВИНИ

У 53-ій бригаді розповіли подробиці загибелі бійців на Світлодарській дузі

За словами прес-офіцера, один із бійців був поранений, коли перебував на крайній до бойовиків позиції. Троє його побратимів намагалися допомогти, однак самі загинули.

Загиблі на Світлодарській дузі бійці служили в 53-й бригаді Збройних сил України. Про це Громадському повідомив прес-офіцер 53-ї окремої мехбригади ЗСУ Олександр Любченко.

Він підтвердив, що три дні тому на Світлодарській дузі загинули бійці цього з’єднання.

«У нас є втрати. Загинули троє хлопців, загинули геройськи. Один 1980-го, другий — 1986-го, третій — 1995-го років народження. Один із Херсонської області, і двоє з Дніпропетровщини. [Боєць, народжений] 95-го – навіть неодружений», — сказав він.

Розповідаючи про обставини загибелі військових, офіцер зазначив, що один із бійців був поранений, коли перебував на крайній до бойовиків позиції.

«За ним пішли на допомогу товариші, але теж були обстріляні. Так вийшло, що загинули всі утрьох, рятуючи товариша, побратима. Щоб не потрапити у полон один навіть замінував себе, але до того не дійшло: поранення виявились несумісними з життям», — розповів він.

Також, за словами Любченка, 4 травня вночі позиції 53-ї бригади на ділянці ближче до Луганського потрапили під масований мінометний обстріл і були атаковані двома ДРГ бойовиків. В результаті троє військових отримали поранення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що троє українських військових героїчно загинули в районі Світлодарської дуги, рятуючи свого пораненого побратима. 4 травня стало відомо, що бойовики третю добу зривають передачу тіл загиблих бійців ЗСУ.